Більшість закладів освіти у Кіровоградському районі не обладнано автоматичними системами протипожежного захисту

2017-12-13 13:44:53
image
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання робочої групи з перевірки забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури в області, зокрема, навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також будівель адміністративного призначення.
Про результати проведених перевірок членів робочої групи поінформували представники профільних управлінь міністерств та відомств України в області.
Так, на території Кіровоградського району, Соколівської, Великосеверинівської, Первозванівської та Катеринівської об’єднаних територіальних громад перевірено 39 закладів освіти. У 38 з них, за інформацією начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям управління ДСНС України в області Романа Шаповалова, відсутні автоматичні системи протипожежного захисту. У 27 не проведено протипожежну обробку дерев’яних конструкцій будівель. Є застарілими та потребують проведення ревізії протипожежні системи у Оситнязькій, Первозванівській, Івано-Благодатненській школах, Великосеверинівському та Оситнязькому дошкільних навчальних закладах.
Сергій Коваленко наголосив, що керівництву району та зазначеним ОТГ необхідно спільно з управлінням ДСНС України та управлінням Держпраці в області узгодити заходи для оперативного усунення недоліків на всіх об’єктах соціальної інфраструктури, де були виявлені порушення правил безпеки.
На наступному засіданні робочої групи розглянуть результати перевірки об’єктів Кропивницького.