Богданівське шільне лісництво представлятиме Кіровоградщину на всеукраїнському зльоті

2018-05-18 12:08:22
imageОбласний зліт учнівських лісництв Кіровоградщини відбувся 17 травня на базі ДП «Чорноліський лісгосп».
Його учасниками стали представники 16 учнівських об’єднань. Захід проводиться упродовж десяти років з метою підтримки ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв. В організації та проведенні конкурсу традиційно беруть участь обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
 
У вітальному слові до юних природолюбів та їх наставників очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко зауважила, що у 39 шкільних лісництвах області навчаються справжні патріоти своєї землі та захисники природних багатств. Кожна команда юних лісівників має успіхи та досягнення у справі збереження зеленої краси свого краю і тому гідна бути переможцем, відзначила начальник управління.
 
 
Музичне привітання учасникам зльоту подарували Софія Невмержицька та Уляна Балабушка, учениці Богданівського шільного лісництва та «Зеленої планети».
 
У ході конкурсу відбулися презентація команд-учасниць та представлення досягнень юних лісівників. Під час практичної роботи в лісі учні демонстрували свої знання й практичні навики з питань лісознавства, екології та біології.
 
 
 
За підсумками змагань третє місце журі присудило ДЕГО «Флора» ЗОШ № 3 м. Кропивницького й  Червоно-Нерубаївському шкільному лісництву з ОЛександрівського району. Другу сходинку посіла «Зелена планета» Компаніївського НВО.
 
Перше місце й путівку на всеукраїнський зліт учнівських лісництв, який проходитиме в Сумах, виборола команда Богданівського шкільного лісництва зі Знам’янського району. Переможців та призерів нагородили дипломами й призами.
 
Перебування в Чорноліському лісгоспі залишило в юних лісівників та вчителів незабутні враження.  Для учасників зльоту було проведено пізнавальну екскурсію територією лісгоспу. Діти мали чудову нагоду проїхатися на квадроциклах та спостерігати за роботою квадрокоптера, а також відпочити в рекреаційному пункті «Лісовичок».