Дітям однієї з кіровоградських шкіл дозволили користуватися гаджетами на уроках

2016-02-26 17:30:54

image

Учням та педагогам кіровоградської школи №6 дозволили користуватися гаджетами на уроках. 

У міській загальноосвітній школі № 6 увесь навчальний процес проводиться за сучасним словом комп’ютерної техніки, з активним використанням мережі Інтернет. 

Цей навчальний заклад першим започаткував проект «Google Apps for Education». Про особливості цього проекту розповіла  керівник закладу Надія Кравченко.

 

“На базі “Google Apps” утворене хмарне середовище. До нього підключена одразу вся шкільна спільнота, проте активно системою поки що користуються декілька вчителів, які досконало володіють комп’ютерними технологіями. Вони мають можливість завантажувати в акаунт домашні завдання, проекти, відео. Вчителі та учні працюють з цими матеріалами з допомогою телефонів, планшетів та комп’ютерів. Щоб не було резонансного вибуху, програму тестують вчителі, які розуміються на цьому і які  мають необхідні гаджети.  Тих, у кого поки що немає технічної можливості, ми не примушуємо працювати з новинкою. Але, хто вже включився в процес – набувають досвіду і своїми діями вмотивовують інших”, – розповіла Надія Кравченко.