Дві кіровоградські школи-переможниці отримають спортивний інветар

2016-04-26 14:24:11

image

Дві школи м. Кіровоград стали переможцями проекту "Посилка Успіху".

Про це повідомляє Фонд «Кличко».

У конкурсу серед шкіл на отримання посилки зі спортивним інвентарем перемогли Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання – Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 - центр дитячої та юнацької творчості "Надія" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" та Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання №6 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".

Обрані школи отримають якісний спортивний інвентар та набір фарб від Caparol.

Довідково. Проект «Посилка успіху» розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні, в рамках якого загальноосвітні школи та ДЮСШ отримують посилки зі спортивним інвентарем.
Більшість спортивних секцій та шкіл України потребують оновлення. Тому Фонд «Кличко» організовував конкурс, переможці якого отримують набір базового інвентарю та якісну фарбу Alpina від Caparol. Таким чином, діти разом зі своїми друзями та тренерами матимуть можливість яскраво пофарбувати спортзал та оновити місце, в якому вони займаються спортом.