Кіровоградська бібліотека перемогла в конкурсі від ЄС

2016-04-12 10:18:57

 image

У четвер, 14 квітня, в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», який створено за підсумками перемоги бібліотеки у конкурсі Української Бібліотечної Асоціації за підтримки Європейського Союзу.

Початок о 13:30.

Під час заходу відбудеться:

-  презентація пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся»;

-  представлення досвіду членів Ради Євроклубів Кіровоградської області та євроклубів ЗОШ № 30 («Європейський»), гімназії ім. Т. Шевченка;

-  музичний супровід від учнів Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза

Діяльність пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» обласної бібліотеки для юнацтва буде спрямована на збір та розповсюдження інформації щодо євроінтеграції, на налагодження взаєморозуміння між людьми, активізацію міжкультурного діалогу.

Нагадаємо, Європейський Союз – це 28 держав Європи, які об´єдналися на основі загальнолюдських і демократичних цінностей задля досягнення стабільності, миру та процвітання. ЄС є унікальним утворенням, адже залишаючись незалежними суверенними державами, його члени заснували спільні інституції задля розв´язання питань, що становлять їхній спільний інтерес.