Кіровоградські активісти оскаржили прийняття 261 рішення міськради

2016-05-05 13:04:17

image

Активісти ГО «Асоціація Політичних Наук» в рамках діяльності громадського партнерства «Рада Експертів» поскаржились до офісу Уповноваженого з прав людини на прийняття 261 Рішення депутатами Кіровоградської міської ради.

На думку громадських діячів, всі ці рішення були прийняті без громадського обговорення, а отже – з порушенням частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», в якій говориться про те, що всі проекти нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування мають бути оприлюднені за 20 робочих днів до моменту їх розгляду.

Активісти просять Уповноваженого відкрити провадження та провести перевірку на предмет вчинення адміністративних правопорушень посадовими особами Кіровоградської міської ради, які неоприлюднили або несвоєчасно оприлюднили проекти рішень Кіровоградської міської ради, а у разі виявлення порушень – скласти відносно посадових осіб Кіровоградської міської ради та направити до суду протокол про адміністративне правопорушення, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-3 КУпАП.