Кропивничан закликають взяти участь у розробці адресних табличок

2016-12-26 09:52:31

image

У міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулось перше засідання організаційної комітету з визначення переможця конкурсу розробки єдиної адресної атрибутики.

До складу комісії також увійшли представники відділу культури і туризму, головного управління житлово-комунального господарства, управління містобудування та архітектури, керівники ЖЕО.
На розгляд комісії були представлені пропозиції від двох претендентів – підприємства «Антураж А» та ФОП “Антураж”. Вони запропонували два варіанти – простішу: інформація на синьому фоні білими літерами та стилізовану під  історичну, багатоколірну, з фотографіями. Відрізняються зразки табличок і матеріалом виготовлення, відповідно через це і їхня вартість теж різна.
— Головна вимога до оформлення знаку адресації — це унікальність і лаконічність, — відзначив Олександр Мосін. — Знак має передавати ключову характеристику міста Кропивницького, формувати позитивний туристичний імідж міста.
Головномий архітектор міста Вадим Мездрін звернув увагу, що  жоден з варіантів не відповідає заявленим у Положенні про конкурс вимогам. Він запропонував долучити до розробки оформлення адресних табличок спілку архітекторів. Ще одна пропозиція щодо етапів проведення конкурсу, яка знайшла підтримку і в інших членів комісії, надійшла  від голови подільської районної ради Руслана Фросіняка. Він запропонував спочатку провести конкурс ідей оформлення, а вже потім обрати підприємство з відповідними потужностями для виробництва. А щоб до конкурсу залучити якомога більше активних та творчих громадян, Руслан Фросіняк запропонував подовжити термін прийому заявок.
У підсумку організаційний комітет вирішив подовжити термін конкурсу до 1 березня 2017 року. Свої пропозиції можуть надавати як підприємства-виробники, так і фізичні особи, участь у конкурсі безкоштовна.
До конкурсних робіт обов'язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім'я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса. Роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 або на електронну адресу: guzhkg@krmr.gov.ua.
Голова комітету Олександр Мосін звернувся  до креативних кропивничан з прпопозицією проявити ініціативу та взяти участь розробці оформлення адресних табличок для вулиць рідного міста.