Кропивниькі патрульні спілкувалися з дошкільнятами

2017-03-29 16:01:52

image

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання патрульні відвідали обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Шевченка та поспілкувалися із дошкільнятами та першачками.

Вперше подібний захід пройшов у формі читання, повідомили Резонансу у патрульній поліції. 

Як відомо, найкращою формою для опанування малечою того чи іншого матеріалу була і залишається форма казкової оповіді. Саме таку розповідь обрали бібліотекарі разом з інспекторами патрульної поліції Кропивницького, щоб в доступній та ігровій формі пояснити дітям основи правил дорожнього руху.

«Розповідати про правила дорожнього руху у форматі художньої оповіді – це чудова нагода спонукати малечу до читання книжок, відволікти їх від телевізорів, планшетів і мобільних телефонів. Діти завжди будуть наслідувати дорослих, а не робити, що ті їм кажуть», - зауважила патрульна Оксана Білоброва.

Подібний захід дітям сподобався. Дітлахи не лише уважно слухали охоронців порядку, а й самі демонстрували навички читання та ділилися враженнями від прочитаних книжок. Маленьким учасникам бібліоакції інспектори нагали також про основні правила дорожнього руху та про 10 основних правил безпеки «Дитина і незнайомець».

image