Кропивницькі патрульні виготовляли листівки для онкохворих дітей

2017-02-16 11:20:08

image

15 лютого, у Міжнародний день онкохворої дитини, патрульні разом з представниками МБФ «Янгол життя» відвідали дитячу обласну лікарню і поспілкувалися з маленькими пацієнтами гематологічно-онкологічного відділення.

Про це Резонансу повідомили у патрульній поліції. 

До малечі відвідувачі приїхали не з порожніми руками, а з цілою купою дитячих листівок. Протягом тижня волонтери збирали побажання швидкого одужання від учнів різних навчальних закладів міста. Виготовити обереги для онкохворих діточок зголосилися навіть вихованці дошкільних закладів. Приємно вражені такою увагою від оточуючих були не лише пацієнти, а й їх батьки та весь медичний персонал.

Кольорові листівки так надихнули дітлахів, що вони також вирішили намалювати дивовижні картини із казковими героями. Таке дійство не залишило байдужим і охоронців порядку, тож вони залюбки взяли в руки пензлики та приєдналися до малечі. Дитячі полотна стали справжньої окрасою в лікарняних палатах.

«Найкраще, що ми можемо зробити для дітей, які кожну хвилину боряться за своє життя – це подарувати їм гарний настрій і віру в майбутнє. Більшість свого часу малеча проводить в окремих палатах на самоті. Сьогодні ми спробували об’єднати всіх за допомогою фарб і у нас, здається, все вийшло», - коментує патрульний Сергій Ткаченко.

Лікарі зауважують, що найголовніше для таких діточок – це лікування, увага і, звичайно, от такі щасливі миті.
Наостанок патрульні побажали малечі швидкого одужання, а їх батькам – великої віри, адже лише віра може творити дива.