Кропивницькі прокурори змагалися у футболі

2017-05-23 16:30:55

image

Призове третє місце посіла команда прокурів Кіровоградщини у відбірковому турі на турнірі з міні-футболу на кубок Генерального прокурора України.

Спортивні змагання проводилися таким чином, що спочатку визначаються найсильніші всередині прокуратур областей. Потім збірні команди областей приймають участь у відбіркових групових турнірах, повідомили Резонансу у прокуратурі області. 
 
Цього року наша команда потрапила до третьої групи (м. Київ, Київська, Черкаська, Кіровоградська  області). 21 травня у м. Києві у безкомпромісній боротьбі кіровоградські футболісти зайняли почесне третє місце.
Відбірковий етап став хорошою можливістю для прокурорів показати свою фізичну підготовку та бажання перемогти! Вітаємо збірну команду прокуратури Кіровоградської області Андрія Коваля, Акіма Нежевенка, Ігоря Білоконя, Дмитра Кошельника, Вадима Малкова, Євгена Кобернюка, Андрія Шеремета, Максима Джулая, Віктора Пахомова, Євгена Бачуріна, Євгена Козиря, Ісу Танривердієва та капітана команди Олексія Нікітченка з достойним результатом!
image