Кропивницький: рятувальники нагадали городянам правила пожежної безпеки

2017-03-18 21:43:58

image

Кропивницькі рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору вулиці Волкова.

Мета заходу – навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті у весняний період, повідомили Резонансу рятувальники.

В основному спілкувалися з пенсіонерами та молодими мамами, яких неважко застати вдома, і які не отримують необхідних знань з пожежної безпеки на виробництві. Жителям обласного центру розповідали про заходи безпеки при користуванні електричними та газовими приладами. Нагадали, що основними причинами виникнення пожеж залишаються необережне поводження з вогнем та порушення правил експлуатації побутових електроприладів і газового обладнання. Перш за все, необачно кинуті недопалки, залишене багаття під час спалювання сміття біля будинку, паління в ліжку, використання свічок та гасових ламп, використання побутової техніки не за призначенням.  Навесні усі господарі починають прибирання своїх садиб та дачних ділянок, здебільшого спалюючи сміття, створюють ризик виникнення неконтрольованого горіння. Тож громадян закликали до ретельного виконання вимог пожежної безпеки.

Молодим матусям розповіли, до чого можуть призвести пустощі з вогнем малюків, та роздали листівки зі зверненням до батьків, у якому наголошується на необхідності виховувати у дітей навички безпечної поведінки і підкреслюється відповідальність батьків за життя та безпеку своїх дітей.

Також громадян застерегли від небезпеки, яка загрожує у випадку необережного поводження із застарілими боєприпасами часів Другої світової війни, виявленими під час весняних польових або господарчих робіт.

image