Лісівники Кіровоградщини підготувались до пожежонебезпечного періоду

2018-04-04 11:57:25

imageКолегія обласного управління лісового та мисливського господарства, яка відбулась під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, розглянула питання  готовності лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду і стан виконання Галузевої угоди та колективних договорів за 2017 рік на підприємствах лісового господарства.

У доповіді завідувача сектором лісового господарства Лариси Романської зазначалось, що за 2017 рік у підвідомчих лісах сталось 10 випадків низових пожеж на площі 6,65 га. На охорону лісів від пожеж торік було витрачено 2 млн. 133 тис. грн. На 2018 рік заплановано на охорону лісів від пожеж 2 млн. 591 тис. грн.

Під час підготовки до пожежонебезпечного сезону лісгоспами створено необхідний запас паливо-мастильних матеріалів у кількості 7020 л. 

У всіх лісництвах створено відомчу пожежну охорону. Проведено організацію рейдових бригад для проведення рейдів з охорони лісів від пожеж та виявлення порушників Правил пожежної безпеки. Розроблені та затверджені спільні графіки проведення рейдів. Поновлюється укомплектування пунктів зосередження пожежного інвентарю та лісової пожежної станції. Перекрито 859 лісових доріг. Поруч із лісовим насадженнями встановлюються бігборди на протипожежну тематику.

Лісогосподарські підприємства затвердили спільні з Управлінням ДСНС мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж.

Як повідомила голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Марина Слюсарова,  у 2017 році забезпечено виконання держлісгоспами та профспілками норм та гарантій Колективного договору, не було допущено необґрунтованого скорочення робочих місць, проведено низку культурно-оздоровчих заходів з участю працівників підприємств та їх дітей.