Лісівники Кіровоградщини розглянули результати інвентаризації лісокультурних об'єктів

2017-12-06 09:50:30

imageП'ятого грудня відбулось засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, на якому розглядались підсумки пожежонебезпечного періоду, стан обліку лісів, результати інвентаризації лісокультурних об'єктів, система внутрішнього контролю тощо.

Засідання пройшло під головуванням очільника лісової галузі області Наталії Ревенко. Серед запрошених - директори лісгоспів, головні лісничі, головні інженери та лісничі.

Підбиваючи підсумки періоду пожежної небезпеки, завідувач сектором лісового господарства Лариса Романська зауважила, що порівняно з минулими роками кількість пожеж збільшилась. В області трапилось 10 лісових пожеж на загальній площі 6,65 га. Середня площа однієї пожежі становила 0,66 га. Усі пожежі було локалізовано й ліквідовано в день виявлення. Великих і верхових лісових пожеж допущено не було. Доповідач підкреслила, що позитивну роль в попередженні виникнення пожеж відіграла, насамперед, посилена робота структурних підрозділів лісогосподарських підприємств, у якій було задіяно понад 300 працівників державної лісової охорони, а також застосування систем відеоспостереження за лісовими насадженнями.