Минулоріч учасникам АТО перераховано понад 8,5 мільйони гривень для придбання житла

2017-07-04 13:02:40
 
За інформацією директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олександра Догарова, озвучену на апаратній нараді 3 липня, у 2016 році 11 сім'ям загиблих військовослужбовців та 5 інвалідам ІІ групи, які брали участь в АТО, і перебувають на обліку щодо поліпшення житлових умов перераховано на рахунки в Ощадбанку понад 8,5 мільйонів грн.
 
На даний час помешкання придбали лише 13 сімей. Родини атовців з Компаніївського, Новомиргородського та Гайворонського районів мають час на купівлю помешкання до грудня, саме тоді спливає рік від дня перерахунку грошової компенсації. Олександр Догаров звернувся з цього приводу до голів РДА з проханням з'ясувати причини затримки з придбанням житла та, за потреби, надати родинам правову допомогу.
- У 2017 році відповідна компенсація призначена іще двом інвалідам війни ІІ групи та 2 членам сім'ї загиблих військовослужбовців загальну суму 2,2 млн.грн, - повідомив посадовець.
Наразі в область надійшло 1,2 млн. грн. на ці потреби. Згідно з помісячним розподілом в повному обсязі кошти надійдуть у вересні поточного року.