На Кіровоградщині лисички довели жінку до лікарні

2017-12-06 10:06:09

4 грудня до Долинської центральної лікарні була доставлена 50-річна мешканка села Бокового і в стані середньої важкості госпіталізована до терапевтичного відділення з діагнозом отруєння грибами.

Як з’ясувалося, чоловік постраждалої збирав лисички і синьоніжки в тій же лісосмузі в селі, що й односельчанки, які, отруївшись грибами, були госпіталізовані в ЦРЛ у перший день зими (про це повідомлялося на нашому сайті 4 грудня).

Причому назбирав з розмахом - дружина законсервувала 8 трилітрових банок грибів, сім’я два дні ласувала й смаженими дарами природи. Та син і чоловік постраждалої після цього почуваються нормально, а вона двічі зверталася до Долинського підрозділу «Центру екстреної медичної допомогти в Кіровоградській області», проте від пропозиції про госпіталізацію відмовлялася. Зрештою стала почуватися гірше і була доставлена до лікарні.

Держпродспоживслужба інформує: навіть ті гриби, що вважаються умовно їстівними, можуть спричинити отруєння, наслідки якого дорого обійдуться для здоров’я людини. Тому краще утриматися від їх вживання.