На обліку Держпродспоживслужби Кіровоградщини перебуває понад 40 тисяч одиниць техніки

2018-06-26 13:36:26

imageПротягом січня - травня поточного року спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області здійснили близько 900 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки.

А саме: зареєстрували та перереєстрували 692 одиниці техніки та зняли з обліку 205 одиниць. За цей період прийнято іспити та видано 200 посвідчень тракториста-машиніста. А також опрацьовано 1600 запитів щодо сільськогосподарської техніки у фізичних та юридичних осіб.

Всього на обліку Держпродспоживслужби одбасті перебуває 40286 одиниць техніки – 31997 тракторів, 6865 комбайнів, 1424 одиниці посівної, посадочної, комбінованої техніки та машин для обробки грунту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про ліквідацію Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів, в структуру якої входив відділ технічного нагляду. Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1051 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» функції у системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, територіальним органом якої в Кіровоградській області є Головне управління Держпродспоживслужби. 

З переліком документів, необхідних для реєстрації та зняття з обліку сільгоспмашин, з питань отримання посвідчення на право керування тракторами та іншими машинами тощо можна ознайомитися на нашому сайті. перейшовши за посиланням.