На території області тривають профілактичні заходи щодо перевірки пасажирського транспорту

2018-07-24 14:49:39

За минулу добу працівниками груп реагування патрульної поліції перевірено понад 70 автобусів, які використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів.

У рамках відпрацювання поліцейські виявили допущені водіями порушення законодавства. Серед них – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг.

За результатами вжитих заходів поліцейськими складено 6 адміністративних матеріалів. Зокрема,  1 – за порушення водієм правил керування, правил користування ременями безпеки або мотошоломами (ч. 2-3 ст. 121 КУпАП), 2 – за порушення правил перевезення пасажирів при наданні послуг з перевезення пасажирів (ст. 121-2 КУпАП) і 3 –  за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом (ст. 133-1 КУпАП).

Поліцейські звертаються до перевізників та водіїв пасажирського транспорту з проханням дотримуватися вимог чинного законодавства і Правил дорожнього руху.

Безпосередньо водіям працівники поліції радять дослухатися наступних порад:

- якщо у дорозі ви відчули погіршення самопочуття, зупиніться у спеціально відведених місцях – автокемпінгах – і перепочиньте;

- у жодному разі не порушуйте швидкісний режим, навіть якщо вам здається, що якість дорожнього покриття дозволяє скоротити час поїздки;

- неухильно дотримуйтеся вимог дорожніх знаків. Не порушуйте правил розмітки, обмеження швидкості, заборони обгону тощо.

 

Пам’ятайте про відповідальність за життя людей, адже нехтування вимогами безпеки може призвести до тяжких наслідків.