На вартісне обстеження атовців додатково виділено 2 мільйони гривень

2017-07-04 13:01:53
Під час апаратної наради директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров проінформував про реалізацію Обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки.
Він зазначив, що для реалізації даної Програми на 2017 рік з обласного бюджету передбачено 2,6 млн.грн., у тому числі на виплату одноразової матеріальної допомоги - 600 тис.грн, придбання путівок на сімейний відпочинок 1,5млн.грн., санаторно-курортне лікування — 500 тис.грн.
За словами Олександра Догарова, програма постійно оновлюється і нещодавно до неї були внесені зміни, якими передбачено додаткові 2 млн грн. на високовартісне обстеження учасників АТО. Ці кошти будуть спрямовані на діагностику гепатититів В і С, гормонів щитоподібної залози, ВІЛ-інфекції, а також на коронаровентрікулографію, МРТ та СКТ.
- Досить активно у напрямку соціального захисту даної категорії осіб працюють і території. На ці потреби місцевими програмами передбачено більше 400 млн. грн. За 5 місяців поточного року уже використано 4,5 млн., - повідомив посадовець.