Обласна влада підписала Меморандум про співробітництво зі «СхідГЗК»

2017-06-21 11:13:16
image
Удосконалення регіональної соціальної та екологічної політики та розвиток об’єктів атомно-промислового комплексу на Кіровоградщині – одні з ключових умов Меморандуму про співпрацю та партнерство, що був підписаний 20 червня головою облдержадміністрації, обласної ради та керівництвом ДП «СхідГЗК», ДП «Ядерне паливо».
- Для нас така співпраця є дуже важливою, адже це тисячі робочих місць та додаткові надходження до нашого регіону, - зауважив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Водночас, за його словами, невід'ємною складовою Меморандуму має стати реалізація ефективної екологічної політики. – Мешканці області мають жити в безпечному регіоні, тому переконаний, підприємство разом з Урядом працюватимуть над тим, щоб заходи безпеки на усіх об’єктах гірничо-збагачувального комбінату були реалізовані у повному обсязі.
За попередніми підрахунками, щороку Кіровоградщина отримуватиме від діяльності підприємств атомної енергетики щонайменше 5 мільйонів гривень. Як зазначив голова ОДА, ці кошти спрямовуватимуться на підтримку соціальних ініціатив та розвиток територій, де розташовані шахти комбінату.
- Сподіваюсь, що реалізація Меморандуму сприятиме економічному зростанню області та посиленню енергетичної незалежності держави, - зауважив Сергій Кузьменко.
Стосовно відновлення роботи Інгульської шахти, очільник області, зауважив, що невдовзі питання по шахті має бути врегульовано як на державному так і на регіональному рівнях.
- За останньою інформацією, нині в уряді готується документ для отримання підприємством відповідної ліцензії, - повідомив Сергій Кузьменко. В свою чергу депутатський корпус міської ради Кропивницького 20 червня підтримав рішення про надання гірничого відводу Інгульській шахті. Зазначене питання також розглядатиметься на сесії обласної ради 23 червня.