Оголошення про наявність вакантних посад державних нотаріусів у Кіровоградькій області

2017-06-13 09:45:10

З метою поліпшення роботи з надання нотаріальних послуг населенню області, Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області (далі – Головне територіальне управління юстиції) повідомляє.

Станом на 25.01.2017 р. в області наявні 8 вакантних посад державних нотаріусів.

На теперішній час в Кіровоградській області наявні 5 державних нотаріальних контор, в яких усі посади державних нотаріусів є вакантними: Благовіщенська, Долинська, Олександрівська, Петрівська, Устинівська районні державні нотаріальні контори. Окрім цього, посада завідувача державним нотаріальним архівом в Кіровоградській області  також є вакантна.

Одночасно слід зазначити, що з 08.02.2017 р. вакантною буде посада завідувача Вільшанською районною державною нотаріальною конторою.

Відповідно до частини 2 статті 3 Закону України «Про нотаріат» від  2 вересня 1993 року № 3425-XII (далі - Закон), нотаріусом  може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну  освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менш як  шість років,  з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори - не менш як три роки, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття  нотаріальною  діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка  має  судимість,   обмежена   у   дієздатності  або  визнана недієздатною за рішенням суду. 

Якщо Ви відповідаєте вимогам частини 2 статті 3 Закону, маєте свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю та у разі Вашого бажання в подальшому працювати державним нотаріусом, пропонуємо Вам звертатися до відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції за телефоном (0522) 35-66-41 для працевлаштування в державних нотаріальних конторах області.

Разом з тим, Головне територіальне управління юстиції зобов’язується Вас працевлаштувати та забезпечити належні умови праці.