Патрульні продовжують відвідувати шкільні табори

2017-06-13 14:04:41

Протягом тижня патрульні Кропивницкого відвідали 11 пришкільних таборів. Щодня патрульні виїжджають до навчальних та дошкільних закладів аби поспілкуватися з дітьми.

Інспектори провели работу з більш ніж 600 учнями, повідомили Резонансу у патрульній поліції. 

«Нещодавно на 102 зателефонувала 13-річна дівчинка і повідомила, що у неї викрали велосипед. Дівчинка не розгубилася в цій ситуації, запам'ятала прикмети злочинця. Інспектори разом з дівчинкою поїхали обстежувати прилеглі вулиці і вже за деякий час затримали чоловіка, схожого за прикметами, якого і упізнала дівчинка. Саме такі зустрічі з патрульними сприяють тому, що діти не бояться телефонувати на 102, якщо виникає проблема, та й самих патрульних діти сприймають за товаришів», - зазначає командир роти патрульної поліції Кропивницького Сергій Кушнірук.

В ігровій формі патрульні розповідали дітям про безпеку на дорозі під час канікул. Нагадали правоохоронці і про десять основних правил безпечної поведінки.
Кожного разу хлопці та дівчата знайомилися з амуніцією та службовою машиною. Діти приміряли бронежилети і ставили запитання патрульним, щодо особливості роботи в поліції.

В кінці зустрічі патрульні дарували всім дітям книжки "1000 та 1 поворот" про правила безпеки дорожнього руху.

Співпраця управління патрульної поліції у Кропивницкого та управління освіти триватиме й надалі, а зустрічі в навчальних закладах розпочнуться вже у вересні.