Після арешту земельної ділянки мешканець Кіровоградщини сплатив понад 80 тисяч гривень аліментів

2018-01-12 09:59:35

Мешканець Маловисківського району сплатив багаторічну заборгованість із аліментів на утримання сина після арешту земельної ділянки, яка знаходилась у його власності.

Згідно даних виконавчого документа, чоловік ухилявся від сплати аліментів, починаючи з 2008 року. Загальна сума заборгованості складала більше 80 тисяч гривень.

«Незважаючи на те, що зміни до вітчизняного законодавства щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів ще не вступили в силу, органи державної виконавчої служби Кіровоградщини продовжують невпинно боротися з особами, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. У ході здійснення виконавчого провадження, не виявивши доходів, за рахунок яких можна було б ліквідувати борг, державні виконавці звернули стягнення на земельну ділянку неплатника. З метою уникнення відчуження майна чоловік сплатив заборгованість у розмірі 83 727,50 гривень. Саме тому хочу закликати всіх боржників вчасно сплачувати борги, щоб не залишитися без власного майна», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Загалом на Кіровоградщині впродовж 2017 року було описано 85 земельних ділянок, із яких 21 було примусово реалізовано на суму в 836 271 гривню.