Прокуратура домоглась справедливого покарання для чоловіка, який побив до смерті свого знайомого

2018-03-02 09:33:44

Прокуратура Кіровоградської області у суді апеляційної інстанції домоглась справедливого покарання – 7 років реального позбавлення волі, для чоловіка, який побив до смерті свого знайомого.

Трагічна подія мала місце 19 листопада 2016 року в м. Новоукраїнка. Так, в ході сварки засуджений штовхнув потерпілого на землю та почав бити ногами. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть потерпілого настала в результаті отриманих тілесних ушкоджень, а саме: закритої травми шиї з переломом під’язичної кістки та хрящів гортані, двостороннього перелому ребер з крововиливом. 
За скоєне судом першої інстанції чоловіка засуджено до умовного терміну покарання. Не погоджуючись з вказаним рішенням суду прокуратура звернулась до апеляційної інстанції з вимогою призначити йому покарання у виді 7 років реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував на невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення.
Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 7 років реального позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області