Прокуратура скерувала до суду справу високопосадовця, викритого на спробі дати хабара прокурору

2018-05-11 11:45:46

Прокуратурою Кіровоградської області завершено досудове розслідування у справі відносно керівника ДУ «Кропивницька установа виконання покарань № 14», який пропонував прокурору неправомірну вигоду.

Слідством встановлено, що високопосадовець, замість того, щоб усунути суттєві порушення в діяльності установи, на які неодноразово вказувала прокуратура, за кошти у сумі 2400 грн та інші матеріальні цінності намагався домовитися аби прокурор їх «не помічав», а також не ініціював питання про притягнення його, як керівника, до відповідальності за документами прокурорського реагування.
Обвинувальний акт відносно посадовця за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч. 2 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) Кримінального кодексу України скеровано до суду до розгляду по суті. За скоєне обвинуваченому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, керівника виправної установи було затримано 18 жовтня 2017 року прокуратурою області спільно з працівниками служби безпеки в області та за участі Генеральної інспекції ГПУ.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області