Шестеро жителів Кіровоградшини захворіли на кір

2018-10-04 12:40:06

 imageЗа останній тиждень зареєстровано 6 нових лабораторно підтверджених випадків кору на Кіровоградщині, з них  1 випадок  у дорослої особи та 5 випадків серед дітей, всі захворілі з Новомиргородського району.

  Захворілі  госпіталізовані в інфекційне відділення закладу охорони здоров’я за місцем проживання з середнім ступенем важкості захворювання. 

   Наразі триває епідрозслідування та проведення протиепідемічних заходів у вогнищах кору.

   Причиною виникнення спалаху є відсутність   імунітету проти кору у першого хворого.

  Всього з початку року на Кіровоградщині зареєстровано 295 вірусологічно підтверджених випадків кору, 124 випадків у дітей та 3 випадки у вагітних жінок.

  Всього в Україні в 2018 році зареєсторовано 31 954 випадків кору, з них – 59,5 % дітей. Всього в Україні від кору померло 14  людей, з  них 10 дітей і 4 дорослих. Останній летальний випадок зареєстрований на минулому тижні у Львівській області, коли від ускладнень кору померла 3-річна дитина, яка буда не щеплена.

  Єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація проти кору. На даний час всі заклади охорони здоров’я Кіровоградщини  забезпечені вакциною проти кору. В області в наявності 22 100 доз вакцини КПК.