Тричі за добу осіб з, ймовірно, наркотичними речовинами виявляли кропивницькі патрульні

2018-10-05 17:54:15

imageВчора близько 16-ї години під час патрулювання інспектори помітили громадянина, який перебував у п’яному вигляді, чим ображав людську гідність та громадську мораль.

За це правопорушення поліцейські винесли особі постанову за ч.1 ст.178 КУпАП та провели поверхневу перевірку згідно ст.34 ЗУ «Про Національну поліцію". В ході неї інспектори виявили у порушника ємність з кристалічною речовиною,ймовірно, наркотичною.

Сьогодні вночі близько 2-ї години патрульні отримали виклик про те, що на вулиці Холодноярська троє громадян користувались послугами таксі. Та коли машина зупинилася, вони спробували втекти, не сплатитивши за надані послуг, але це вдалося не всім. Одну з пасажирок затримав водій таксі та викликав патрульних.

На місці інспектори опитали учасників події. Далі провели пасажирці поверхневу перевірку та виявили паперовий згорток із подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, ймовірно, наркотичною.

Інший випадок трапився годиною пізніше на провулку Об'їзний. Під час патрулювання інспектори помітили громадянина, який переходив вулицю поза пішохідним переходом. За це поліцейські винесли йому постанову за ч.1 ст.127 КУпАП. При цьому 41-річний чоловік тримав у руках підозрілу річ - кущ, схожий на коноплі. Громадянин зізнався, що ніс його для особистого вжитку.

Для подальшого з’ясування обставин та вилучення речовин на місце події в усіх випадках інспектори викликали СОГ.