У Бобринецькому районі відзначили колектив успішного фермерського господарства

2017-10-13 09:37:50
Голова Бобринецької районної державної адміністрації Сергій Шевченко та перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник відвідали селянське фермерське господарство “Рижкова В.П.”, яке базується на території Олексіївської громади.
Представники районної влади оглянули господарство, поспілкувалися із його головою Володимиром Рижковим та працівниками. СФГ спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і олійних культур. Господарство відоме у районі також впровадженням та експлуатацією альтернативних видів енергії, зокрема за рахунок сонячних батарей.
Також слід відзначити, що у травні цього року СФГ “Рижкова В.П.” відкрило першу на території Бобринецького району перепелину ферму. Загальна потужність ферми понад 9 тис. голів. Продукцію поки що використовують для власних потреб господарства, але на цьому планують не зупинятися.
Під час візиту на господарство, користуючись нагодою, Сергій Шевченко вручив Подяку райдержадміністрації колективу селянського фермерського господарства за участь у Покровському ярмарку під час проведення п’ятої Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017”, привітав колектив СФГ із отриманою відзнакою та побажав успіхів.
За матеріалами веб-сайту Бобринецької РДА