У Кіровограді відбудеться фестиваль, присвячений Дню Замлі

2016-04-14 15:06:15

image

З 20 по 22 квітня 2016 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбудеться XХІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Про це Резонансу повідомили організатори заходу.

Традиційно, фестиваль спрямований на процес поліпшення та зміцнення взаємин між однолітками, активізацію їх творчого потенціалу, організацію дозвілля.

Тему XXІ Фестивалю– „Від роду до народу, від народу до нації”, висвітлять діти та підлітки у трьох номінація: „Громадська думка”, „Родинна творчість національно-патріотичного спрямування у сценічному мистецтві” та „Декоративно-ужиткове мистецтво”. У центрі України зустрінуться найактивніші діти з Хмельницької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської та Київської областей.

Під час проведення Фестивалю в залах Кіровоградської обласної філармонії, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького, на території Ковалівського парку, Дендропарку та на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбуватимуться тематичні концерти, виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, молодіжні акції, конкурсні програми та майстер-класи.