У Кіровограді відбудеться тренінг з циклу "Жіноча школа"

2016-04-12 16:18:35

image

У вівторок, 19 квітня Громадська організація "Турбота" запрошує у Прес-клуб реформ (Кіровоград, вул. Соборна, 1а, 2 поверх),де о 10.00 розпочнеться перший тренінг з циклу “Жіноча школа” для громадських активісток, лідерок, депутаток рад різних рівнів та працівниць органів місцевого самоврядування.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь, чому бренди потрібні не тільки продуктам, чи шоу-бізнесу, як бренди допомогають в успіщній громадській діяльності, реалізації місцевих ініціатив, позитивних зрушеннях у вашій громаді. Як зробити Ваш бренд сильним та цінним? Які використовувати стратегії щоб громада мала користь.
Участь у семінарі є безкоштовною.

Для реєстрації надсилайте прізвище і контактну інформацію керівниці проекту Ользі Гріднєвій на адресу olga@gridneva.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Olga Gridneva.


Захід проводиться в рамках проекту “Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет”, що його здійснює Громадська організація "Турбота" за підтримки Українського Жіночого Фонду.