У Кропивницькому на гарячому затримали злодія у погребі

2017-12-11 15:36:46

image

Під час з патрулювання вулиць міста Кропивницького наряд поліції охорони отримав повідомлення через інформаційно – телекомунікаційну підсистему «Цунамі» про здійснення крадіжки з приватних погребів, розташованих на прибудинковій території одного із районів міста. 

Негайно виїхавши за адресою спрацювання, наряд поліції охорони побачив занепокоєного чоловіка, господаря будинку. Він звернувся до поліцейських і повідомив, що декілька хвилин тому побачив як невідомий молодик намагався шляхом пошкодження замка потрапити до погреба, який належить його сусіду, та він прогнав його. Але через двадцять хвилин цей же молодик повернувся з ломиком і лопатою, та почав відкривати погреб, який належіть заявнику. Власник погреба намагався самотужки прогнати крадія, але останній наніс йому удар по нозі, після чого власник викликав поліцію.

Правоохоронці терміново почали відпрацювання прилеглої території. Неподалік побачили невідомого, який підпадав під опис нападника. Вживши заходи щодо припинення правопорушення поліцейські затримали непрацюючого 27–річного місцевого жителя для з’ясування обставин правопорушення.

За даним фактом проводиться перевірка щодо причеттності чоловіка до аналогічних злочинів та встановлюється розмір нанесених збитків.