У Кропивницькому неповнолітні викрали кабель

2018-07-25 16:33:21

Під час відпрацювання прилеглої до місця злочину території наряд поліції охорони помітив хлопців, які почали тікати при появі поліцейського автомобіля. Підлітки переносили рюкзаки, у яких знаходились інструменти та майже 30 метрів кабелю.

Напередодні, близько опівночі, наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності повітряної лінії телефонного кабелю підприємства зв’язку у приватному секторі на околиці міста.

Прибувши за адресою, поліцейські почали відпрацьовувати прилеглу територію. На одній із вулиць побачили двох хлопців, які при появі поліцейської машини прискорили ходу, а потім кинулися бігти.

Правоохоронці попросили підлітків зупинитися та показати вміст рюкзаків. В одному з них знаходились слюсарні інструменти – викрутки та плоскогубці, а в іншому – змотаний кабель довжиною близько 30 метрів.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції та представника підприємства зв’язку. Особи порушників встановили, ними виявилися двоє підлітків, 14 та 15 років, які мешкають неподалік.

За цим фактом проводиться перевірка та встановлюється розмір завданої шкоди.