У Кропивницькому попрощалися з Ігорем Французаном

2018-06-14 15:53:49
image
Сьогодні в обласному центрі провели в останню путь учасника операції об’єднаних сил, молодшого сержанта, командира відділення зенітного артилерійського взводу військової частини А3137 Ігоря Французана.
Військовослужбовець загинув 6 червня цього року в Донецькій області під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника. Попрощатися з Ігорем Французаном прийшли сотні людей. Серед них його близькі, друзі, колеги по роботі, бойові побратими, від обласної влади – голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
Ігор Французан народився 27 серпня 1976 року в селі Пенькіно Новомиргородського району Кіровоградської області. Закінчив Пастирську загальноосвітню школу, пройшов строкову військову службу. В серпні 2015 року був призваний по мобілізації до Кіровоградського Об'єднаного міського військового комісаріату. У квітні 2017 року він підписав контракт зі Збройними Силами України та брав участь в антитерористичній операції на Сході України.
Поховали Героя на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.