У Кропивницькому стартував Чемпіонат України з легкої атлетики

2017-07-06 14:06:06
5 липня, на стадіоні "Зірка" відбулось урочисте відкриття командного чемпіонату України із легкої атлетики серед дорослих та командного чемпіонату України з багатоборств.
У престижних змаганнях беруть участь близько 600 найсильніших легкоатлетів із усіх областей, у тому числі призери Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці Європейських чемпіонатів та юнацьких Олімпійських ігор, повідомили Резонансу в ОДА. 
Серед учасників і наші земляки - Дмитро Яковенко, який представляв Україну в Ріо-де-Жанейро та Тетяна Мельник, яка нині представлятиме Київ.
В урочистій церемонії відкриття чемпіонату взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гуцул та Кропивницький міський голова Андрій Райкович.
Звертаючись до спортсменів голова облдержадміністрації зазначив, що Кіровоградщина не вперше приймає змагання такого високого рівня.
- Приємно, що завдяки нашим землякам, які здобували призові місця на світових аренах, часто звучав гімн України. І сьогодні на чемпіонаті є спортсмени з відомими іменами, - підкреслив Сергій Кузьменко. Він висловив впевненість, що "за результатами змагань, буде сформована сильна збірна команда, яка у Лондоні продемонструє, що українці козацького роду і мають не лише відмінні фізичні дані, а й волю до перемоги".
Сергій Кузьменко побажав легкоатлетам гарних спортивних результатів та перемог.
Чемпіонат триватиме із 5 по 8 липня, під час якого спортсмени змагатимуться в забігу на 110 м з бар’єрами, на 100 м, 400 м та 1500 м.
Ці змагання – основний старт відбору на Чемпіонат світу з легкої атлетики в Лондоні, який відбудеться 4-13 серпня 2017 року.