У Кропивницькому відбувся "Олімпійський день"

2017-06-15 16:23:52
image
У Кропивницькому відбувся "Олімпійський день" сьогодні, 15 червня.
 
На урочистості також завітали представники обласної та міської влади, голова відділення НОК України в області Олександр Кузьмін та відомі спортсмени Кіровоградщини, тренери й учні спортивних шкіл.
Спортивна громадськість Кіровоградщини разом з українською та міжнародною спільнотою відзначає Олімпійський день щорічно в цей період, оскільки 23 червня 1894 року на Першому олімпійському конгресі в Парижі за ініціативи громадського діяча П'єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет та прийнято рішення про відродження Олімпійських ігор. Масові спортивні заходи в рамках Олімпійського дня проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
 
Після вітальних промов і вручення подарунків найтитулованіші спортсмени області на чолі із заслуженим майстром спорту України з велоспорту, срібним призером ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї Олександром Симоненком виконали почесну місію – урочисто підняли Олімпійський прапор. Завершилась святкова програма масовим оздоровчим пробігом головними вулицями обласного центру та спортивно-розважальною програмою у парку "Ковалівський". Кожен учасник пробігу отримав пам’ятний сертифікат за підписом президента НОК України Сергія Бубки, а наймолодший і найстарший учасники та спортивні сім’ї – призи від обласного відділення НОК України.