У Кропивницькому відкрили масштабну агропромислову виставку

2018-09-26 16:01:00
imageУ Кропивницькому розпочала роботу VІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій "AGROEXPO-2018".
 
Експозиції виставки розміщені на рекордній для України площі – понад 25 тисяч квадратних метрів.
 
Шостий рік поспіль виставкові площі розширюються і кількість учасників збільшується. Сьогодні на виставці представлено кращі зразки товарів і продукції різноманітних галузей – техніка і технології, рослинництво, тваринництво і птахівництво, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство.
 
В урочистому відкритті виставки взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Задорожний, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг Гу, голова Ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу "Украгромаш" Павло Штутман та інші високоповажні гості.
 
"AGROEXPO" – це інтелектуальний, інформаційний та високотехнологічний майданчик для розвитку економіки нашої держави. Сьогодні ця мета реалізована – у нас, в центрі України, є унікальна можливість для демонстрації найкращими компаніями світу сучасних зразків техніки і технологій. Для Кіровоградщини ця виставка – це сотні мільйонів гривень інвестицій у різні галузі, – підкреслив Сергій Кузьменко під час урочистого відкриття "AGROEXPO-2018". – Вітаю усіх з початком роботи виставки. Бажаю успішних зустрічей, вдалих контрактів і реалізації запланованого".
 
Виставка триватиме з 26 по 29 вересня. Усі чотири дні супроводжуватимуться широкою діловою програмою – форуми, панельні дискусії. Працює на "AGROEXPO-2018" і Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності показують навчальні заклади з різних куточків України. Окремим блоком відбуваються різноманітні культурно-розважальні заходи традиційного "Покровського ярмарку".
У VІ Міжнародній агропромисловій виставці "AGROEXPO-2018" візьмуть участь понад 600 профільних компаній. За прогнозованими підрахунками організаторів, виставкові заходи відвідають близько 35 тисяч осіб