У Кропивницькому відкрився п’ятий ювілейний "Покровський ярмарок"

2017-09-22 12:11:51
image
21 вересня у рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO -2017" в обласному центрі розпочав роботу "Покровський ярмарок".
Як і в попередні роки "Покровський ярмарок" порадує відвідувачів цікавими сюрпризами та розвагами, конкурсами, виступами творчих колективів та широким асортиментом продовольчих та декоративних товарів майстрів з усіх куточків України.
В урочистому відкритті ярмарку взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
"Вп'яте на Кіровоградщині проходить "АГРОЕКСПО" та "Покровський ярмарок", шириться географія та зростає кількість учасників цих заходів", - відзначив Сергій Коваленко. Він побажав усім гарно поярмаркувати та насолодитись мистецтвом народних умільців і аматорських колективів.
Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко пройшов ярмарковими рядами, де ознайомився з представленими експозиціями, та придбав на згадку сувенір – викарбувану нашвидкоруч монету.
"Покровський ярмарок" працюватиме протягом трьох днів, за результатами яких конкурсна комісія з обласних посадовців визначить найяскравіших його учасників. Сьогодні на ярмарку були представлені експозиції Кіровоградського району та Соколівської ОТГ, Онуфріївського, Бобринецького, Новомиргородського, Олександрівського, Новоукраїнського та Світловодського районів.