У Кропивницькому відзначили першу річницю перейменування міста

2017-07-17 11:16:17

У Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди річниці перейменування міста.

Так, 14 липня, на Театральній площі зібралися містяни, активісти та представники влади міста та області. Про це повідомляє «Кавун», передає Резонанс.

Зокрема, перед приміщенням обласного театру імені М. Кропивницького зібралися народний депутат України Олександр Горбунов, Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, депутати міської ради, волонтери, військовослужбовці, активісти, громадські діячі, пересічні містяни.

Урочистості розпочалися з виступу єпископа Кропивницького та Голованівського Марка. У своїй промові священик зазначив, на річницю з нагоди перейменування міста зібралися люди, які мали різні погляди на те, як його назвати. І приємно, що обравши одну з назв об’єдналися сьогодні у тому, щоб створити нове майбутнє нашого міста.

-  Сьогодні багато викликів стоїть перед нашим народом, зокрема, перед кропивничанами. І тому єдність, любов одне до одного, любов до свого міста, до своєї Батьківщини є запорукою, що ми вистоїмо при будь-яких випробуваннях. Нехай кожен з нас своїми справами закладе добру основу для щасливого майбутнього Кропивницького, - звернувся до присутніх Єпископ Марк.

-  Нас нічого не може роз’єднувати. Були якісь протиріччя, амбіції, хтось з розумінням почав відноситись до того, що здійснилось, хтось не зовсім. Але, я хочу сказати, що це було не просто перейменування і декомунізація, а перемога в інформаційно-ідеологічній війні з агресором на нашій території. І українське місто стало дійсно українським, - зазначив Олександр Горбунов.

 -  І не можна не радіти тому, що діти нашого міста вже мріють про майбутнє Кропивницького. Адже їм в ньому жити, адже ми їм залишимо наше місто і саме Кропивницький.