У Кропивницькому вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

2017-02-15 17:26:37
image
Сьогодні Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь війни та збройні конфлікти на усіх континентах.
Саме у цей день, 28 років тому остання колона радянських військ залишила землю Афганістану. Відтоді, 15 лютого в Україні щороку вшановують пам'ять українських воїнів-інтернаціоналістів.
Жорстока афганська війна торкнулась багатьох українських родин. У бойових діях на території Афганістану взяли участь понад 160 тисяч солдатів і офіцерів з України, понад 8 тисяч з них зазнали поранень, 3360 не повернулися додому, з них 116 молодих хлопців, яких назавжди втратила Кіровоградщина.
Сьогодні, коли на українську землю знову прийшла війна, багато воїнів-інтернаціоналістів зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність та незалежність нашої держави, борються за збереження миру та спокою на українській землі.
З нагоди пам’ятної дати сотні жителів Кропивницького пройшли громадською ходою від площі Героїв Майдану до пам'ятника «Воїнам- інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини».
Разом із представниками громадськості голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко вшанував хвилиною мовчання пам’ять наших воїнів, які загинули в Афганістані та інших «гарячих точках» світу.
Після покладання квітів та залпу військового салюту відбулася заупокійна панахида за загиблими воїнами.
image
 
image
Фото Ігоря Демчука