У Новгородці почали реконструкцію очисних споруд

2018-04-13 09:37:58

imageРадник голови обласної ради, депутат Валерій Кальченко проінспектував початок реконструкції очисних споруд у селищі Новгородка. Реконструкція виконується за рахунок коштів обласного бюджету. Попередньо на роботи виділено близько 10 мільйонів гривень.

Очисні споруди мали незадовільний стан та не функціонували протягом тривалого періоду, тому виникла нагальна потреба їх замінити. Проектом передбачено реконструкцію каналізаційної системи, яка працюватиме за технологією Biotal та матиме потужність 150 м3/добу. Система забезпечить багатоповерхові будинки, школи, дитячі садки, гуртожиток для переселенців та інші інфраструктурні об’єкти селища послугою водовідведення.

На сьогоднішній день проводяться підготовчі роботи до реконструкції, працює важковагова техніка. Орієнтовна дата здачі заново збудованих очисних споруд в експлуатацію – вересень 2018 року.

Валерій Кальченко разом з головою Новгородківської селищної ради Олександром Сирицею, керівником підрядної компанії ТОВ "АРТАЛЕКС" Олександром Сипливцем та головою Новгородківської РДА Андрієм Кочергою обговорив перелік робіт, які необхідно провести найближчим часом.