В Кропивницькому розпочалася конференція "Природничо-наукові дослідження Кіровоградської області: музеєзнавчі аспекти"

2017-04-21 11:49:21
image
В Кропивницькому розпочалася конференція "Природничо-наукові дослідження Кіровоградської області: музеєзнавчі аспекти".
 
Сьогодні нещодавно відкритий відділ природи обласного краєзнавчого музею відвідали більше 30 науковців - учасників науково-практичної конференції "Природничо-наукові дослідження Кіровоградської області: музеєзнавчі аспекти". Конференція приурочена до відкриття нової експозиції відділу природи музею. У програмі роботи конференції - пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам музеєфікації природничо-наукових досліджень Кіровоградської області, робота наукових секцій за напрямками "Природничо - географічні дослідження", "Суспільно-географічні та туристсько - краєзнавчі дослідження", "Геоботанічні, зоогеографічні та геоекологічні дослідження".
Учасниками конференції стали науковці та музейники-практики з Центральноукраїнського державного педагогічного університету, Центральноукраїнського національного технічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Кіровоградського обласного, Олександрівського, Долинського, Новоукраїнського, Гайворонського районних краєзнавчих музеїв, Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, Олександрійського відділу Українського географічного товариства. Серед учасників конференції 3 докторів наук та 9 кандидатів наук.
Під час відкриття, учасників конференції привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він наголосив, що нова експозиція відділу природи краєзнавчого музею сьогодні є гордістю Кіровоградщини. Ремонтні роботи тут розпочалися ще у 2007 році, а їх завершення у непростий для країни час, свідчить про те, що в Україні не забувають власну історію, продовжують розвивати науку.
Посадовець побажав учасникам конференції продуктивної роботи та акцентував, що обласна влада й надалі підтримуватиме музейну справу на Кіровоградщині.