В Кропивницькому відбувся XХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості

2017-04-22 22:48:49
image
 
В обласній філармонії завершився XХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.
Тема цьогорічного фестивалю – "Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини" – об'єднала дітей із десяти областей України та міста Києва, які впродовж двох днів демонстрували свої таланти у трьох номінаціях: "Українські народні ігри та забави", "Техніки українського народного мистецтва" та "Громадська думка".
Учасників Фестивалю привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
- Сьогодні ми перегортаємо сторінку XХІІ Фестивалю, присвяченого Дню Землі, який згуртував дітей з різних куточків нашої країни довкола українських національних традицій, - зазначив Сергій Коваленко. Посадовець висловив впевненість, що юні таланти своєю творчістю популяризуватимуть народні традиції та звичаї не лише на теренах України, а й за її межами.
У рамках урочистостей відбулась церемонія нагородження переможців Фестивалю, які порадували всіх яскравими виступами. Також овації публіки викликали феєричні номери творчих колективів "Антарес", "Росинка" та "Час Пік".