В обласному центрі зустріли велокараван дружби

2017-07-26 14:41:43
imageВчора до Кропивницького прибули учасники «Велокаравану дружби «Україна – Корея».
Зазначена акція приурочена до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Корея, а також з нагоди проведення у південнокорейському місті Пхьончхан ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор - 2018.
Спільний україно-корейський велокараван, який стартував 24 липня зі столиці України, має фінішувати 30 липня у місті Одеса. Кропивницький увійшов до шести міст нашої держави, через які проходитиме велокараван дружби.
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг Гу, який завітав на урочистості, відзначив, що така форма проведення спільного заходу обумовлена тим, що у Кореї самим популярним є велосипедний спорт.
У вітальному слові до учасників велопробігу голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відзначив наступне: – Приємно, що велокараван дружби проходить через територію нашої області, адже наші країни пов’язують давні і тісні відносини, зокрема, у сфері культури та спорту. Наступного року у Республіці Корея проходитимуть Зимові Олімпійські ігри, у яких братимуть участь українські спортсмени, у тому числі, з Кіровоградщини. Сподіваюсь, що вони достойно представлять на корейській землі Україну, а також нашу область, – відзначив голова облдержадміністрації.