Вільшанка готова об’єднати навколо себе усі громади району

2018-03-12 12:03:29
6 березня у Вільшанці відбулися громадські слухання стосовно створення об'єднаної територіальної громади.
У склад Вільшанського району входить селищна рада та 14 сільських рад (24 населені пункти). У районі мешкає понад тринадцять тисяч осіб.
На відміну від інших, великих за чисельністю населення районів, де досі дискутують стосовно створення ОТГ, громада Вільшанщини взяла курс на об’єднання в одну територіальну громаду.
- У Вільшанському районі живуть активні та ініціативні люди, які представляють різні національності, зокрема, тут чимало нащадків переселенців з Балкан та Болгарії, і переважна більшість населення об’єднана ідеєю розвитку території, - зазначає Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Під час громадських слухань з приводу створення на Вільшанщині ОТГ за принципом "один район – одна громада" Олег Яременко розповів про переваги, які отримають мешканці об'єднаної громади.
- Слухання проходили динамічно і навіть дещо напружено, адже кожен хотів висловити свою думку і відстояти власну позицію та бачення майбутнього Вільшанського району, - ділиться враженнями Олег Яременко. За його словами, на громадському обговоренні у Вільшанка, жителі громади більшістю учасників голосування прийняли рішення інціювати процес об’єднання. Наступним кроком стане розгляд результатів обговорення депутатським корпусом селищної ради.