Володимир Гройсман ознайомився з оновленими закладами охорони здоров'я Кіровоградщини

2017-04-13 17:16:14
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Кіровоградщини відвідав обласну лікарню.
 
Разом із головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком, народним депутатом Костянтином Яринічем та іншими посадовцями очільник Уряду побував у капітально відремонтованому приміщенні консультативної поліклініки.
 
Корпус, у якому розміщено поліклініку, а також два інших відділення лікарні (травматологічне і жіночу консультацію), відремонтовано нещодавно за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з обласного бюджету. Головний лікар закладу Лариса Андрєєва коротко поінформувала про ремонтні роботи, які були виконані у приміщенні, та про оснащення кабінетів (реконструйовано покрівлю, замінено всі вікна, двері та внутрішні мережі, встановлено нові системи опалення і вентиляції, повністю виконано внутрішні і зовнішні ремонтні роботи, придбано і встановлено деякі нові меблі та обладнання). Як наслідок, корпус повністю оновлено і є змога проводити у поліклініці спеціалізовані консультації за 32 лікарськими спеціальностями, у 2016 році тут проконсультовано більше 85 тисяч хворих.
Прем'єр-міністр України оглянув кабінет сурдолога консультативної поліклініки, що є основним на Кіровоградщині із діагностики та лікування порушень слуху, поцікавився, як працює спеціалізоване медичне обладнання.
Володимир Гройсман підкреслив, що ремонт та реконструкція закладів охорони здоров'я є результатом розпочатої реформи з децентралізації і наголосив, що найголовніше – це інвестування у здоров'я людей. "Якісна діагностика, якісне лікування, якісні послуги – це дуже важливо", – зазначив Прем'єр-міністр під час огляду поліклінічного відділення обласної лікарні.
Очільник Уряду також поспілкувався з відвідувачами поліклініки щодо реалізації на практиці державної програми "Доступні ліки" та поцікавився у медичного персоналу, наскільки зросла їхня заробітна плата після останнього підвищення окладів.