Як патрульні готували вареники для матерів обласного соціального центру матері і дитини

2017-10-20 09:54:20

image

Справжній майстер-клас з виготовлення вареників організували сьогодні, 19 жовтня, патрульні Кропивницького для матерів обласного соціального центру матері і дитини. До заходу приєдналися представники однієї з кейтерингових компаній та ГО «Турбота».

Спеціалісти розповіли господиням усі тонкощі приготування смаколиків: як приготувати повітряне, еластичне, м’якеньке тісто, яке не буде липнути ні до рук, ні до столу, а також розповіли про найсмачніші рецепти вареників з ягідною начинкою та картоплею.

«Ми не вперше приїжджаємо до цього Центру, не вперше спілкуємося з матерями, які волею долі опинились у складних життєвих обставинах та мали можливість отримати прихисток та розуміння саме тут. Ми знаємо про всі їх біди і турботи. Сьогодні ми хотіли зробити для них свято і, здається, нам це вдалося. Дівчата на початку соромилися і лише споглядали за процесом, а потім навіть вчили нас, як хліб пекти, як тісто на пиріжки робити», - коментує інспектор по зв’язкам з громадськістю Оксана Білоброва.

— Я вміла готувати вареники, проте ніколи не думала, що існує стільки різновидів рецептів, — поділилася враженнями Наталка, мама місячного Дениски. — Ось лише мої вареники з картоплею і з вишнями. Працювали як одна велика сім’я. Позитиву від заходу чимало.

В стінах обласного соціального центру матері та дитини Наталя нещодавно, а тому патрульні вирішили підтримати жінку – привезли для її малюка дитячу суміш та необхідні речі, які необхідні в догляді за малюком.

Охоронці порядку розповідають, що ідея проведення заходу свіжа і цікава, і дякують всім, хто відгукнувся і підтримав їх.

Вареники вдалися на славу. А головне — вистачило всім.

image